Angstringen lokalt

Dersom du ønsker du å delta i en selvhjelpsgruppe kan du fortrinnsvis kontakte Angstringen lokalt. Oversikt over hvor Angstringen i dag er etablert og kontaktinformasjon finner du under.

De stedene det ikke er opprettet egen e-post eller telefon går kontakten via Angstringen Norge.

Finner du ikke Angstringen i ditt nærmiljømiljø, ta kontakt med Angstringen Norge og meld din interesse så vi sammen kan etablere oss.

Vi anbefaler deg også å lese om  å delta i Angstringen.

Hva skjer der du bor?

Se hele landsoversikten over aktiviteter her.

Angstringen lokalt etter fylke:

Akershus

Angstringen Follo

Angstringen Follo er lokalisert i Ski. Kontakt oss direkte ved å sende en e-post til: follo@angstringen.no eller kontakt Angstringen Norge sin informasjonstelefon på 22 22 35 30.

 

Angstringen Bærum

Angstringen Bærum holder til i Sandvika. Kontakt oss direkte ved å sende en e-post til: baerum@angstringen.no eller kontakt Angstringen Norge sin informasjonstelefon på 22 22 35 30.

 

Angstringen Lillestrøm

Kontakt oss direkte ved å sende en e-post til: lillestrom@angstringen.no eller kontakt Angstringen Norge sin informasjonstelefon på 22 22 35 30.

Du finner også Angstringen Lillestrøm på Facebook.


Aust-Agder

Angstringen Arendal

Kontakt oss direkte ved å sende en e-post til: arendal@angstringen.no eller kontakt Angstringen Grimstad på tlf. 48 27 41 67. 

 

Angstringen Grimstad

Kontakt oss direkte ved å sende en e-post til: grimstad@angstringen.no eller ring 48 27 41 67. 

Angstringen Tvedestrand

Kontakt til Angstringen Tvedestrand skjer via Angstringen Grimstad ved å sende en e-post til: grimstad@angstringen.no eller på tlf. 48 27 41 67. 

 

Risør

Kontakt til Angstringen Risør skjer via Angstringen Grimstad ved å sende en e-post til: grimstad@angstringen.no eller på tlf. 48 27 41 67. 

 


Buskerud

Angstringen Drammen

Kontakt oss direkte ved å sende en e-post til: drammen@angstringen.no eller kontakt Angstringen Norge sin informasjonstelefon på 22 22 35 30.

Hønefoss 

Kontakt oss direkte ved å sende en e-post til: honefoss@angstringen.no eller kontakt Angstringen Norge sin informasjonstelefon på 22 22 35 30. 

Kongsberg

Kontakt oss direkte ved å sende en e-post til: kongsberg@angstringen.no eller kontakt Angstringen Norge sin informasjonstelefon på 22 22 35 30. 


Finnmark

Dersom du bor i Finnmark og ønsker å etablere Angstringen på ditt sted, kontakt Angstringen Norge på e-post: post@angstringen.no eller ring 22 22 35 30.

 


Hedmark

Angstringen Hamar

Kontakt oss direkte ved å sende en e-post til: hamar@angstringen.no eller kontakt Angstringen Norge sin informasjonstelefon på 22 22 35 30. 

Du finner også Angstringen Hamar på Facebook.

 


Hordaland

Angstringen Bergen

Kontakt oss direkte ved å sende en e-post til: bergen@angstringen.no eller kontakt Angstringen Norge sin informasjonstelefon på 22 22 35 30. 


Møre og Romsdal

Angstringen Ålesund

Kontakt oss direkte ved å sende en e-post til: aalesund@angstringen.no eller ring 90 98 32 28. 


Nordland

Angstringen Bodø

Kontakt oss direkte ved å sende en e-post til: bodo@angstringen.no eller kontakt Angstringen Norge sin informasjonstelefon på 22 22 35 30. 


Oppland

Angstringen Gausdal

Det jobbes med å gjenopprette Angstringen Gausdal. Ta kontakt med Angstringen Norge på e-post: post@angstrinen.no eller ring 22 22 35 30 ved interesse. 

 

Lillehammer

Det jobbes med å gjenopprette Angstringen Lillehammer. Ta kontakt med Angstringen Norge på e-post: post@angstrinen.no eller ring 22 22 35 30 ved interesse. 

 


Oslo

Angstringen Oslo

Se egen nettside for Angstringen Oslo på http://angstringen.no/angstringen-oslo for nærmere informasjon og aktivitet.

Angstringen Oslo holder til på Skullerud.

Kontakt oss direkte ved å sende en e-post til: oslo@angstringen.no eller på telefon 22 71 26 09.

Vi har telefontid mandag, tirsdag og onsdag fra 11:00 til 13:00.

Du finner også Angstringen Oslo på Facebook.


Rogaland

Angstringen Haugesund

Kontakt oss direkte ved å sende en e-post til: haugesund@angstringen.no eller kontakt Angstringen Norge sin informasjonstelefon på 22 22 35 30.

Angstringen Sandnes

Kontakt oss direkte ved å sende en e-post til: sandnes@angstringen.no eller kontakt Angstringen Norge sin informasjonstelefon på 22 22 35 30.

Du finner også Angstringen Sandnes på Facebook.

 

Angstringen Stavanger

Kontakt oss direkte ved å sende en e-post til: stavanger@angstringen.no eller kontakt Angstringen Norge sin informasjonstelefon på 22 22 35 30.

Du finner også Angstringen Stavanger på Facebook.


Sogn og Fjordane

Vi ønsker å etablere oss her. Ved interesse kontakt Angstringen Norge på e-post: post@angstringen.no eller ring vår informasjonstelefon på 22 22 35 30.

 


Telemark

Angstringen Skien

Kontakt oss direkte ved å sende en e-post til: skien@angstringen.no eller kontakt Angstringen Norge sin informasjonstelefon på 22 22 35 30.


Troms

Angstringen Tromsø

Kontakt oss direkte ved å sende en e-post til: tromso@angstringen.no eller kontakt Angstringen Norge sin informasjonstelefon på 22 22 35 30.

 


Trønderlag

Angstringen Trondheim

Angstringen Trondheim, c/o Trondheim Røde Kors, Nardovegen 4b, 7032 Trondheim.

Kontakt oss direkte ved å sende en e-post til: trondheim@angstringen.no eller på telefon 46 54 38 37.

Vi har telefontid mandag til torsdag fra 11:00 til 14:00.

Du finner også Angstringen Trondheim på Facebook eller Twitter: @AngstringenTrd.


Vest-Agder

Angstringen Kristiansand

Kontakt oss direkte ved å sende en e-post til: kristiansand@angstringen.no eller ring 46 93 47 71. 

Angstringen Mandal

Kontakt oss direkte ved å sende en e-post til: mandal@angstringen.no eller kontakt Angstringen Norge sin informasjonstelefon på 22 22 35 30.


Vestfold

Angstringen Larvik

Kontakt oss direkte ved å sende en e-post til: larvik@angstringen.no eller kontakt Angstringen Norge sin informasjonstelefon på 22 22 35 30.

 

Tønsberg

Kontakt oss direkte ved å sende en e-post til: tonsberg@angstringen.no eller kontakt Angstringen Norge sin informasjonstelefon på 22 22 35 30.

 


Østfold

Angstringen Askim

Kontakt oss direkte ved å sende en e-post til: askim@angstringen.no eller kontakt Angstringen Norge sin informasjonstelefon på 22 22 35 30.

Angstringen Fredrikstad

Se egen nettside for Angstringen Fredrikstad på www.angstringen-fredrikstad.org for nærmere informasjon og aktivitet.

Angstringen Fredrikstad holder til på Fredrikstad Øst Frivilligsentral.

Kontakt oss direkte ved å sende en e-post til: fredrikstad@angstringen.no eller på telefon 98 47 33 64.

Vi har telefontid torsdager fra 11:00 til 13:00.

 

Halden

Kontakt oss direkte ved å sende en e-post til: halden@angstringen.no eller kontakt Angstringen Norge sin informasjonstelefon på 22 22 35 30.

 

Angstringen Moss

For deltakelse i Moss eller spørsmål, kontakt Angstringen Norge ved å sende en e-post til: post@angstringen.no  eller ring vår informasjonstelefon på 22 22 35 30